Ražošana
Ilgtspējīga saimniekošana ir mūsu ražošanas uzņēmumu pamatvērtība
Nozares uzņēmumi
Modernas ražotnes
Latvijā iecienīti zīmoli
Ilgtspējīga saimniekošana
Ilgtspējīga saimniekošana ir mūsu ražošanas uzņēmumu pamatvērtība. Tepat Latvijā audzētie mieži, izmantojot pašu ražoto biogāzi, tiek pārstrādāti modernā alus ražotnē un pārdoti ar Tērvetes alus zīmolu.

Vidēji gadā tiek saražots līdz pat 10 miljoniem litru Tērvetes alus un vairāk kā pusotrs miljons litru bezalkoholisko dzērienu.

Arī visā Latvijā tik labi zināmais Druvas saldējums top pēc šāda paša ražošanas principa – mūsdienīgās fermās Latvijā – Agrofirmā Tērvete un SIA Kalnāji – audzētas govis, kuru doto pienu pārstrādā mūsdienīgā pārtikas ražotnē. Arī citas saldējuma sastāvdaļas ir no Latvijas laukiem. Gada laikā tirdzniecībā nonāk līdz pat 550 tonnām Druvas saldējuma.

Zivju pārstrādes uzņēmums Venta FM eksportē savu produkciju visā pasaulē. Tepat Alsungā atrodas Venta FM ražotne, kas ir Baltijas jūras austrumu krastā lielākais un modernākais zivju produkcijas pārstrādes komplekss.

Mēs mērķtiecīgi modernizējam un attīstām ražošanas uzņēmumus, lai pēc iespējas vairāk samazinātu dabai kaitīgo izejvielu izmantošanu.

Sadarbības partneri

Ražošanas nozarē
Uzzini vairāk
AS "TĒRVETES AL"
Alus, kvasa un ūdens produktu ražošana
Mums ir svarīgi ražot produktu, kam var uzticēties. Kvalitātes apliecinājums ir Tērvetes alum piešķirtā valsts atzītā preču zīme „Kvalitatīvs produkts Latvija” jeb „Zaļā karotīte”.
“Alus darītava”, Kroņauce,
Tērvetes pagasts, Dobeles novads, LV-3730
Uzzini vairāk
SIA "TĒRVETE FOOD"
Saldējuma ražošana
Mēs pārzinām un ar atbildību īstenojam ik soli Druvas saldējuma tapšanā.
Kuldīgas šoseja 4, Druva,
Saldus pagasts, Saldus novads, LV-3862
Uzzini vairāk
SIA "VENTA FM"
Zivju pārstrāde, zivju eļļas un zivju miltu ražošana
Kvalitāte ir mūsu prioritāte un priekšrocība. Tam pamatā - vienmēr svaiga izejviela un veiksmīga sadarbība ar vietējiem zvejniecības un zivju pārstrādes uzņēmumiem.
Brīvības iela 32/34-43,
Ventspils, LV-3601
Kļūsti par mūsu partneri
Ražošanas nozarē

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@agrolats.lv

crossmenuchevron-down