Augkopība
Lauksaimniecība ir AGROLATS GRUPAS galvenais darbības virziens, no kura aizsākās citu virzienu attīstība
Uzzini vairāk
Lopkopība
Galvenās lopkopības nozares ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība
Uzzini vairāk
Ražošana
Ilgtspējīga saimniekošana ir mūsu ražošanas uzņēmumu pamatvērtība
Uzzini vairāk
Tirdzniecība
Tirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumi nodrošina AGROLATS GRUPAS pamatnozaru uzņēmumus
Uzzini vairāk
Citi pakalpojumi
Pakalpojumu uzņēmumi nodrošina AGROLATS GROUP pamatnozaru uzņēmumus
Uzzini vairāk

Pārstāvētās nozares

AGROLATS GRUPA apvieno uzņēmumus, kas darbojas tautsaimniecībai būtiskās pamatnozarēs
Lauksaimniecība ir AGROLATS GRUPAS galvenais darbības virziens, no kura aizsākās citu darbības virzienu attīstība.

Piedāvājam plašu lauksaimniecības produktu un pakalpojumu klāstu, esam ekonomiski un sociāli nozīmīgs spēks, jo nodrošinām darbu 270 Latvijas iedzīvotājiem, tādējādi arī veicinot Latvijas tautsaimniecības nozares attīstību. Šodien zem AGROLATS GRUPAS karoga strādā četri lauksaimniecības uzņēmumi, kas kopā apsaimnieko 15 000 ha Latvijas lauksaimniecībā izmantojamās zemes.
Galvenās lopkopības nozares, kur darbojas AGROLATS GRUPAS uzņēmumi, ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība. Piena lopkopības un liellopu produkcija tiek realizēta vietējā tirgū - nodota pārstrādei sadarbības partneru uzņēmumiem.

AGROLATS GRUPA lepojas ar vienu no modernākajām fermām lopkopības nozarē – lielfermu Tērces Tērvetē. Tas ir mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkots piena ražošanas komplekss ar 3300 govīm. Kompleksā ietilpst arī biogāzes ražotne, kur kūtsmēsli un lauksaimnieciskās ražošanas biomasa pārtop par biogāzi, no kā tālāk tiek ražota elektrība un siltums. Kopējais sadarbības partneru ganāmpulka apjoms ir 6000 govis.
Ilgtspējīga saimniekošana ir mūsu ražošanas uzņēmumu pamatvērtība. Tepat Latvijā audzētie mieži, izmantojot pašu ražoto biogāzi, tiek pārstrādāti modernā alus ražotnē un pārdoti ar Tērvetes alus zīmolu. Vidēji gadā tiek saražots līdz pat desmit miljoniem litru Tērvetes alus un vairāk nekā pusotrs miljons litru bezalkoholisko dzērienu.

Arī visā Latvijā tik labi zināmais Druvas saldējums top pēc šāda paša ražošanas principa - mūsdienīgās fermās Latvijā - Agrofirmā Tērvete un SIA Kalnāji - audzētas govis, kuru doto pienu pārstrādā mūsdienīgā pārtikas ražotnē. Arī citas saldējuma sastāvdaļas ir no Latvijas laukiem. Gada laikā tirdzniecībā nonāk līdz pat 550 tonnām Druvas saldējuma.
Mūsu sadarbības partneru galvenās tirdzniecības produktu pamatgrupas ir graudaugi, lopbarības piedevas, minerālmēsli un augu aizsardzības līdzekļi. Esam nodrošināti ar visu tam nepieciešamo infrastruktūru – noliktavām, graudu elevatoriem un iekārtām kravu apstrādei. Ikdienas darbībā par prioritāti izvirzot kvalitāti it visā, ko darām, sniedzam klientiem profesionālas ekspertu konsultācijas.

Efektīvi un savlaicīgi nodrošinām lauksaimniecības produkcijas ražotājus ar nepieciešamajām izejvielām. Mūsu konkurētspējas pamatā ir nepārtraukta attīstība un profesionalitāte it visā, ko darām.
Pakalpojumu sniedzēji nodrošina AGROLATS GRUPAS pamatnozaru uzņēmumiem visu ikdienas darbā nozīmīgo pakalpojumu klāstu.

AGROLATS GRUPAS sadarbības partneru uzņēmumi sniedz grāmatvedības pakalpojumus un finanšu konsultācijas, visa veida apdrošināšanas pakalpojumus, kā arī nodrošina īpašumu apsaimniekošanas servisu.
crossmenuchevron-down