Lopkopība
Galvenās lopkopības nozares ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība
Nozares uzņēmumi
Mūsdienīgas tehnoloģijas fermās
Realizācija vietējā tirgū
Biogāzes ražotne
Galvenās lopkopības nozares, kur darbojas AGROLATS GRUPAS uzņēmumi, ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība. Piena lopkopības un liellopu produkcija tiek realizēta vietējā tirgū – nodota pārstrādei sadarbības partneriem.

Galvenās lopkopības nozares, kur darbojas AGROLATS GRUPAS uzņēmumi, ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība. Piena lopkopības un liellopu produkcija tiek realizēta vietējā tirgū – nodota pārstrādei sadarbības partneru uzņēmumiem.

AGROLATS GRUPA lepojas ar vienu no modernākajām fermām lopkopības nozarē – lielfermu Tērces Tērvetē. Tas ir  mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkots piena ražošanas komplekss ar 3300 lielu govju ganāmpulku. Kompleksā ietilpst arī biogāzes ražotne, kur kūtsmēsli un lauksaimnieciskās ražošanas biomasa pārtop par biogāzi, ko izmanto elektrības un siltuma ražošanai.

Lopkopības nozarē AGROLATS GRUPAS sadarbības partneri ir ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas Kurzemē un Latgalē, kā arī Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība. Mākslīgās apsēklošanas stacijas nodrošina AGROLATS GRUPAS lopkopības uzņēmumiem visus nepieciešamos pakalpojumus šķirnes lopu pavairošanā un nepieciešamā lopu skaita uzturēšanā.

Sadarbības partneri

Lopkopības nozarē
Uzzini vairāk
AS "AGROFIRMA TĒRVETE"
Augkopība, piena lopkopība, biogāzes ražošana
Moderns daudznozaru lauksaimniecības uzņēmums ar pieredzi un vēsturisko mantojumu kopš 1974. gada. Efektīvas saimniekošanas pamatā ir noslēgta cikla lauksaimnieciskā ražošana.
“Tišas”, Kroņauce, Tērvetes pagasts,
Dobleles novads, LV-3730
Uzzini vairāk
SIA "KALNĀJI"
Piena lopkopība un augkopība
1000 liellopu liels ganāmpulks un 2000 ha apstrādātas lauksaimniecības zemes - viens otru papildinoši faktori ilgtspējīgā lauksaimniecībā.
Kalnāji, Slampe, Slampes pag.,
Tukuma nov., LV-3119
Kļūsti par mūsu partneri
Lopkopības nozarē

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@agrolats.lv

crossmenuchevron-down