Lopkopība
Galvenās lopkopības nozares ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība
Nozares uzņēmumi
Mūsdienīgas tehnoloģijas fermās
Realizācija vietējā tirgū
Biogāzes ražotne
Galvenās lopkopības nozares, kur darbojas AGROLATS GRUPAS uzņēmumi, ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība. Piena lopkopības un liellopu produkcija tiek realizēta vietējā tirgū – nodota pārstrādei sadarbības partneriem.

Galvenās lopkopības nozares, kur darbojas AGROLATS GRUPAS uzņēmumi, ir piena lopkopība, gaļas liellopu audzēšana un zirgkopība. Piena lopkopības un liellopu produkcija tiek realizēta vietējā tirgū – nodota pārstrādei sadarbības partneru uzņēmumiem.

AGROLATS GRUPA lepojas ar vienu no modernākajām fermām lopkopības nozarē – lielfermu Tērces Tērvetē. Tas ir  mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkots piena ražošanas komplekss ar 3300 lielu govju ganāmpulku. Kompleksā ietilpst arī biogāzes ražotne, kur kūtsmēsli un lauksaimnieciskās ražošanas biomasa pārtop par biogāzi, ko izmanto elektrības un siltuma ražošanai.

Lopkopības nozarē AGROLATS GRUPAS sadarbības partneri ir ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas Kurzemē un Latgalē, kā arī Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība. Mākslīgās apsēklošanas stacijas nodrošina AGROLATS GRUPAS lopkopības uzņēmumiem visus nepieciešamos pakalpojumus šķirnes lopu pavairošanā un nepieciešamā lopu skaita uzturēšanā.

Sadarbības partneri

Lopkopības nozarē
Uzzini vairāk
AS "AGROFIRMA TĒRVETE"
Augkopība, piena lopkopība, biogāzes ražošana
Moderns daudznozaru lauksaimniecības uzņēmums ar pieredzi un vēsturisko mantojumu kopš 1974. gada. Efektīvas saimniekošanas pamatā ir noslēgta cikla lauksaimnieciskā ražošana.
“Tišas”, Kroņauce, Tērvetes pagasts,
Dobleles novads, LV-3730
Uzzini vairāk
SIA "KALNĀJI"
Piena lopkopība un augkopība
1000 liellopu liels ganāmpulks un 2000 ha apstrādātas lauksaimniecības zemes - viens otru papildinoši faktori ilgtspējīgā lauksaimniecībā.
Kalnāji, Slampe, Slampes pag.,
Tukuma nov., LV-3119
Uzzini vairāk
AS "KURZEMES CILTSLIETU UN MĀKSLĪGĀS APSĒKLOŠANAS STACIJA"
Bioprodukta ražošana un tirdzniecība
Profesionalitāte un pieredze ir uzņēmuma prioritāte jau daudzu gadu garumā. Būtisks ir AS "KURZEMES CILTSLIETU UN MĀKSLĪGĀS APSĒKLOŠANAS STACIJAS" ieguldījums stipru un izkoptu ganāmpulku veidošanā sadarbības partneru lopkopības uzņēmumos.
Jaunpils, Jaunpils pagasts,
Tukuma novads, LV-3145
Uzzini vairāk
AS "LATGALES CILTSLIETU UN MĀKSLĪGĀS APSĒKLOŠANAS STACIJA"
Piena laboratorija un bioprodukcijas ražošana un tirdzniecība
Latgales iela 5, Viļāni,
Rēzeknes novads, LV-4650

Uzzini vairāk
SIA "LATVIJAS ŠĶIRNES DZĪVNIEKU AUDZĒTĀJU SAVIENĪBA"
Profesionālas ciltsdarba konsultācijas
Nodrošina ciltsdarba pakalpojumus visām personām, kuras vēlas nodarboties ar šķirnes dzīvnieku audzēšanu, izkopšanu un pavairošanu.
Republikas laukums 2,
Rīga, LV-1010
Kļūsti par mūsu partneri
Lopkopības nozarē

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@agrolats.lv

crossmenuchevron-down