Apr 7, 2022

Ēnu diena Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumos

Lai iepazīstinātu skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumi piedalījās Junior Achievement Latvija organizētajā karjeras izglītības programmā "Ēnu diena 2022".

Skolēniem bija iespēja apmeklēt Druvas saldējuma ražotni, Zemgales darījumu centru un gūt priekšstatu par darbu Graudu pirmapstrādes kompleksā Dobelē.
Vienā no Ēnu dienas pieteikumiem kāda skolniece minēja, ka vēlas iepazīt zemkopības laboranta profesiju, jo bija vērojusi sava tēta darbu Dobeles Dārzkopības institūtā un nākotnē domā savu karjeru saistīt ar pārtikas ražošanas un apstrādes iespējām.

Ēnu dienā skolēni iepazina nekustamo īpašumu aģenta, īpašumu pārvaldes speciālista, zemkopības laboranta, graudu apstrādes operatora, eksporta vadītāja un loģistikas speciālista profesiju un darba pienākumus. Savukārt, apmeklējot Druvas saldējuma ražotni, skolēni varēja redzēt, kā top saldējums, uzzināt par zīmola vēsturi un attīstību, kā arī pamēģināt radīt savu saldējumu ar izvēlētajām garšām.

"Katrs speciālists var iedvesmot jaunieti ne tikai ar sevis pārstāvēto profesiju, bet arī ar savu personību. Tu nekad nezini, kad pats, kā personība, vari kādam kalpot par iedvesmu un motivāciju sasniegt dzīvē kaut ko vairāk, tāpēc uzskatu, ka uzņēmumiem piedalīties Ēnu dienā ir ļoti svarīgi un tālredzīgi, " teic Ieva Vāvule, Agrolats Grupas mārketinga un komunikācijas vadītāja.

Aicinām skolēnus un studentus iepazīties arī ar prakses iespējām mūsu grupas sadarbības uzņēmumos.

 

crossmenuchevron-down