Dec 5, 2022

“Druvas saldējums” ar “Tutas lietām” rada Latvijā pirmo bioloģisko saldējumu bērniem

Agrolats Grupas sadarbības uzņēmuma SIA “Tērvete food” komanda 2022. gadā ir rūpīgi strādājusi pie zīmola “Druvas saldējums” attīstības un vairāku jaunu produktu līniju izveides. Gada nogalē uzņēmums ir gandarīts saņemt sertifikāciju bioloģisku saldējumu ražošanai un lepojas ieviest tirgū pirmos bioloģiskos saldējumus bērniem sadarbībā ar Latvijā plaši zināmo un iemīļoto bērnu seriālu “Tutas lietas”.

Ņemot vērā tendenci iegādāties ne tikai gardus, bet arī pēc iespējas dabīgus un tīrus produktus, kā arī, domājot par ietekmi uz vidi, “Druvas saldējums” produktu klāsts papildināts ar diviem bioloģiskiem produktiem pašiem mazākajiem klientiem, piedāvājot klasisko vaniļas un šokolādes Tutas saldējumu.

“Bioloģiskā saldējuma tirgus pēdējo desmit gadu laikā pasaulē ir strauji pieaudzis, tāpēc, domājot par saldējumu pašiem mazākajiem, pieņēmām lēmumu radīt tieši bioloģiskās izcelsmes produktus, lai nodrošinātu dabiskāko pieeju,” stāsta SIA “Tērvete food” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Muižnieks. “Ļoti priecājamies par sadarbību ar “Tutas lietām” produktu radīšanā un esam pārliecināti, ka mūsu kopējās vērtības sniegs lielisku rezultātu.”

Neatkarīgā producenta “Ausma” vadītāja un “Tutas lietu” radītāja Marta Selecka atzīst: “Sadarbībā ar citiem Latvijas ražotājiem jau ieviesti garšīgi produkti, un saldējums bija loģisks nākamais solis. Man prieks, ka turpinām radīt un attīstīt ne tikai kvalitatīvu ekrānsaturu bērniem, bet augt arī citās produktu kategorijās. Mums ir nozīmīgi bērniem sniegt izglītojošus, priekpilnus un garšīgus brīžus!”

Bioloģiskais saldējums bērniem radīts, izvēloties iepakojumu, kurš paredzēts gan garduma baudīšanai uzreiz, jo iepakojumā ir pievienota karotīte, gan mājās. Lai saldējuma baudīšanu padarītu par piedzīvojumu, iepakojums iekļauj uzdevumu bēniem – risināmu labirintu vai punktu savienošanas spēli. Bioloģiskais Tutas saldējums tiek ražots, izmantojot bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļas un īpaši pārdomātas pārtikas ražošanas un uzglabāšanas metodes. Galvenās produktu sastāvdaļas ir bioloģisks piens un saldais krējums, kā arī produktos izmantotas dabīgas piedevas, kas gan ir ierasta prakse, jo uzņēmums arī konvencionālajiem produktiem izvēlas maksimāli dabīgas izejvielas. Līdz šim Latvijā nebija pieejams tieši bioloģiskas izcelsmes saldējums bērniem, un “Tērvete food” saskatīja iespēju bioloģiskos produktus iekļaut savā sortimentā.
Saldējums jau pieejams lielākajās lielveikalu ķēdēs Latvijā.

SIA “Tērvete food” ir saldējuma “Druvas saldējums” ražotājs. Zīmols priecē klientus nu jau 36 gadus, un šobrīd uzņēmums piedāvā 33 dažādus saldējuma veidus – gan klasiskas un iemīļotas garšas, gan neierastākus saldējuma veidus, piemēram, pagājušajā sezonā klienti atzinīgi novērtēja Mango saldējumu ar burkānu gabaliņiem vai Plūškoka sorbetu. Tāpat Druvas saldējuma 2022. gada jaunums – Sāļās karameles saldējums Amber beļģu šokolādes glazūrā – ieguvis 3. vietu jauno piena produktu kategorijā “Saldējums”. Nu 2022. gada nogalē “Druvas saldējums” klāstu papildina bioloģiskās izcelsmes produkti bērniem, un 2023. gads uzņēmumam solās būt īpaši darbīgs un aktīvs, stiprinot savas pozīcijas tirgū un paplašinot ražošanu citā segmentā.

AUSMA ir bērniem veltīta ekrānsatura producents, kas radījis tādus Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā “Tutas lietas”, “Ukulele” un “Emī un Rū”. Līdztekus AUSMA izdod arī mūzikas albumus un grāmatas, rīko koncertus un pasākumus bērniem.

crossmenuchevron-down