Dec 15, 2022

Dāvanas ar īpašu stāstu

Svetlana Lučkina martā Rīgā ieradās ar pāris koferiem un neziņu, bet tajā pašā laikā arī ticību, ka viss vēl var izdoties. Ukrainā palika viss – mājas, draugi, arī ģimenes bizness – šokolādes saldumu izgatavošana. Par laimi, Svetlanai ar ģimeni, dodoties prom no Ukrainas, ienāca prātā doma paņemt līdzi savas šokolādes figūru formas, tajā brīdī pat nezinot, vai kādreiz vispār vēl nāksies tās izmantot. Šī iespēja pienāca ļoti ātri, un jau vasarā Svetlana kopā ar mājiniekiem sāka savus mākslas darbus gatavot un pārdot arī šeit.
Domājot par šī gada Ziemassvētku dāvanām sadarbības partneriem, mēs vēlējāmies, lai dāvana iepriecinātu ne tikai saņēmēju, bet gandarītu un sniegtu atbalstu arī tās radītājam. Šī mums kā uzņēmumam bija lieliska iespēja turpināt iesākto – atbalstīt ukraiņus kā tur, Ukrainā, tā šeit – Latvijā, tāpēc, ieraugot Svetlanas radītās šokolādes figūras, sapratām, ka šī būs īstā dāvana arī mūsu partneriem un draugiem.
Svetlana savus šokolādes meistardarbus veido ar īpašu rūpību. Pārdomāta ir ikviena sastāvdaļa, ornaments un noformējums. Ja arī jūs vēlaties atbalstīt Svetlanu un viņas ģimeni, aplūkojiet viņas Instagram kontu sweetlana.eu – varbūt kāds šokolādes zaķītis skatās tieši uz Jums? 🙂

crossmenuchevron-down