May 15, 2023

Atvērto durvju diena Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumos

Lai piesaistītu jaunos speciālistus, Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumi šajā pavasarī piedalījās Atvērto durvju dienā, kas jau 15. gadu pēc kārtas sniedz studentiem iespēju iepazīt uzņēmumu darbību un atrast sev iespējamo darba vai prakses vietu. Atvērto durvju dienu organizē Latvijas lielākais karjeras portāls Prakse.lv.

Šogad Atvērto durvju dienā AS “Agrofirma Tērvete” apmeklēja 70 studenti no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes, kuru vidū bija topošie agronomi, zootehniķi un citi nākamie speciālisti.
Studentiem bija iespēja gūt ieskatu uzņēmuma darbībā un pārstāvētajās nozarēs: augkopībā, piena lopkopībā, zirgkopībā un biogāzes ražošanā.

Studenti apskatīja AS “Agrofirma Tērvete” fermas, biogāzes ražotni, govju slaukšanas karuseli un uzklausīja piena lopkopības nozares vadītāja Andra Krastiņa, augkopības nozares vadītāja Jurija Safonova, veterinārārsta Ērika Bites un zootehniķa Edija Memgauža pieredzes stāstus. Agrolats Grupu pasākumā pārstāvēja AS “Agrolats Holding” personāla direktore Agnese Muceniece.
Prieks par studentu lielo atsaucību un vēlmi iziet arī mācību praksi uzņēmumā AS “Agrofirma Tērvete”.

SIA “Tērvete food” Atvērto durvju dienā priecājās pie sevis uzņemt studentus no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes un jauniešus no Brocēnu novada Kultūras un izglītības centra radoši tehniskā pulciņa ”Ripo auto”, kuriem tika pastāstīts par Druvas saldējuma attīstību, kā arī saldējuma ražošanas un pārdošanas procesu. Liels bija viesu pārsteigums uzzināt, ka Druvas saldējums piedāvā vairāk kā 45 dažādu garšu saldējumus!
Klātesošajiem bija iespēja tikties arī ar uzņēmuma attīstības vadītāju un pārtikas tehnologu, kā arī nobaudīt saldējumu tieši no ražošanas līnijas, kas, viesuprāt, esot bijis pats garšīgākais saldējums, kāds jelkad ēsts.
Savukārt, SIA “Elagro Trade”, kas ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem graudu, sēklu, augu aizsardzības līdzekļu un minerālmēslu biznesā, Atvērto durvju dienā apmeklēja 12 topošie augkopības tehniķi no Barkavas tehnikuma, kuri ar lielu interesi apskatīja Jēkabpils elevatoru, iepazina tā darbinieku atbildības jomas un uzzināja par jaunākajiem elevatorā ieviestajiem automatizācijas procesiem.

Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumi piedāvā arī prakses vietas jaunajiem profesionāļiem. Par prakses iespējām lūgums sazināties ar Personāla direktori Agnesi Mucenieci, e-pasts: agnese.muceniece@holding.lv.

crossmenuchevron-down