Oct 21, 2021

Alus darītavai "Tērvete" - pusgadsimts!

Alus ražošana Tērvetē tika uzsākta 1971. gadā. Laikam ritot, alus darītava ir augusi un attīstījusies un tās ražotie dzērieni guvuši plašu atzinību Latvijas tirgū.

Šis gads Agrolats Grupas uzņēmumam AS ”Tērvetes AL” ir bijis īpaši nozīmīgs – tieši pirms 50 gadiem Tērvetē sāka ražot alu tikai no pašu kolhozā pārstrādātiem miežiem, aizsākot tradīcijas, kas ir dzīvas un uzņēmuma darbībā eksistējošas joprojām. Iesals, dzeramais ūdens un visas pārējās alus sastāvdaļas gandrīz 100% nākušas no Latvijas, Agrolats Grupas uzņēmumu saimes, tāpēc jo lielāku spēku un vērtību iegūst ‘’Tērvetes AL’’ sauklis - “No pašu zemes nācis!”. Vietējās izejvielas, cilvēku mīlestība pret darāmo darbu un Agrolats Grupas kopīgās vērtības - kvalitāte, profesionalitāte un atbildība pret apkārtējo vidi, zemi un cilvēkiem – ir stūrakmeņi, kas likti “Tērvetes AL” pamatos, tāpēc cilvēku mīlestība pret uzņēmuma radīto produkciju 50 gadu garumā ir godam nopelnīta.

Šobrīd alus darītava ir augusi, attīstījusies un ražoto dzērienu klāsts ir kļuvis plašāks – kvass, dzeramais ūdens, alus kokteiļi un garšūdeņi kļūst tikpat atpazīstami kā Tērvetes alus, turklāt nākotnes plānos ietilpst arī tādu dzērienu ražošana kā, piemēram, viskijs. Ar cieņu un mīlestību pret jau padarīto un ar atbildīgu un mērķtiecīgu skatu nākotnē “Tērvetes AL” turpina savu attīstības ceļu, radot tradīcijās balstītus un lolotus produktus. Lai top!

crossmenuchevron-down