Apr 17, 2023

Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumi "TOP darba devējs" reitinga augšgalā

Agrolats Grupas sadarbības uzņēmums AS “Agrofirma Tērvete” šogad ieguvis godpilno 4. vietu “TOP darba devējs” Zemgales reģionā – sveicam un lepojamies, kā arī novēlam turpināt augt un pilnveidoties, lai nākamgad tas vainagotos ar kāpumu reitingā! Paldies visiem par ieguldīto darbu un pūlēm, lai iegūtu šo augsto novērtējumu!

Tāpat arī priecājamies par Topa jaunpienācēju – “Tērvetes AL” un iegūto 8. vietu Zemgales reģionā - ticam, ka uzņēmuma potenciāls sniedzas līdz pat godalgotajām vietām!

Balsošanā par Zemgales reģiona darba devējiem piedalījās turpat 8100 jeb 51% no visiem aptaujas dalībniekiem. Kopumā respondenti balsoja par 70 piedāvātajiem Zemgales uzņēmumiem, kas ir lielākais nominēto darba devēju skaits reģionos. Par labāko desmitnieku balsis atdevuši 68% šīs kategorijas respondentu, kas ir augstākais rādītājs starp visiem reģioniem.

“TOP darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais ikgadējais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze Latvijā, kas balstās uz darba ņēmēju – kandidātu, esošo un bijušo darbinieku – vērtējumiem.

crossmenuchevron-down