Apr 16, 2024

Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumi – “TOP darba devēji” Latvijā!

“TOP darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais ikgadējais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze Latvijā, kas balstās uz darba ņēmēju – kandidātu, esošo un bijušo darbinieku – vērtējumiem.

Balsošanā par Zemgales reģiona darba devējiem piedalījās vairāk nekā 8500 jeb 50% no visiem aptaujas dalībniekiem, ierindojot to kā otru populārāko starp reģioniem.

Kopumā respondenti balsoja par turpat 80 uzņēmumiem. Par labāko desmitnieku balsis atdevuši vairāk nekā 70% šīs kategorijas respondentu, un sešiem uzņēmumiem ir izdevies saglabāt savas pozīcijas, tai skaitā Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumam AS “Tērvetes AL”, kas šogad ierindojas 8. vietā starp labākajiem Zemgales darba devējiem. Jāmin, ka “Tērvetes AL” pagājušā gadā bija Topa jaunpienācējs, tāpēc jo īpašs prieks, ka tam izdevies saglabāt vietu starp labākajiem darba devējiem.

Otrs Agrolats Grupas sadarbības uzņēmums, kas minēts Topā - AS “Agrofirma Tērvete” - šogad ieguvis 5. vietu, kas ir patiesi ievērojams sasniegums.

Sveicam abus uzņēmumus un novēlam augt un pilnveidoties, lai arī novērtējums pieaug ar katru gadu! Pateicamies ikvienam AS “Tērvetes AL” un “Agrofirma Tērvete” darbiniekam par ieguldīto darbu, mīlestību un atdevi, jo bez visa tā izcilība nebūtu sasniedzama!
Pilnu Topu iespējams aplūkot šeit: https://www.topdarbadevejs.lv/gads/2023/

crossmenuchevron-down