Mar 2, 2022

Agrolats Grupa piedalās RTU virtuālajā karjeras dienā

RTU (Rīgas Tehniskā universitāte) Karjeras diena ir Latvijā lielākais topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākums ar mērķi apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs un nodrošināt vidi savstarpējai komunikācijai.

Pasākuma laikā studenti virtuālajā vidē varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju par to, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem tā ir iespēja pastāstīt par sevi, iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par prakses un darba iespējām uzņēmumā.

RTU Karjeras diena šogad notiks ceturtdien, 4. martā, no plkst. 11.00 līdz pl. 16.00 tiešsaistes platformā pasakumi.rtu.lv.

Agrolats Grupa savā virtuālajā stendā piedāvās iepazīties ar grupas uzņēmumiem, pieejamajām vakancēm un prakses iespējām, kā arī organizēs tikšanos ar grupas Personāla direktori Agnesi Mucenieci.

Agrolats Grupa ir uzņēmumu apvienība ar mērķi veidot ilgtspējīgu, savstarpēji atbalstošu uzņēmējdarbības vidi Latvijā un sniegt savu ieguldījumu kopējā tautsaimniecības attīstībā. Grupas uzņēmumi darbojas tautsaimniecībai būtiskās pamatnozarēs - lauksaimniecībā, pārtikas ražošanā, mazumtirdzniecībā, nekustamo īpašumu apsaimniekošanā, u.c.

crossmenuchevron-down