Mar 5, 2024

Agrolats Grupa piedalās Karjeras dienā 2024

Pirmo reizi klātienē AGROLATS GRUPA piedalīsies lielākajā profesionālās orientācijas pasākumā Latvijā – RTU “Karjeras dienā 2024”, kas notiks 8. martā no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, dodot iespēju darba devējiem klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darba ņēmēju un praktikantu, bet Latvijas augstskolu studentiem un citiem interesentiem – iepazīt vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumu un iestāžu piedāvātās vakances, kā arī veidot kontaktus un attīstīt kopprojektus.

Apmeklētāji visas dienas garumā varēs iepazīties ar uzņēmumiem, to darba un prakses piedāvājumiem, apmeklēt dažādus stendus, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, konkursos un iegūt balvas, kā arī saņemt dažādas konsultācijas.

Šogad pasākumā piedalās arī Agrolats Grupa, pārstāvot vairākus Grupas sadarbības uzņēmumus, kas no savas puses piedāvā kā prakses vietas studentiem, tā arī sezonas darba vietas ikvienam interesentam. Šī ir lieliska iespēja vienkopus satikt darba tirgus dalībniekus, kā arī iepazīstināt potenciālos nākamos darbiniekus ar mūsu uzņēmumiem un to darbības specifiku, veicinot Agrolats Grupas uzņēmumu atpazīstamību.

“Dalība RTU Karjeras dienā mums ir nozīmīga, jo tā ir lieliska iespēja personīgi uzrunāt RTU studentus - mūsu potenciālos nākotnes darbiniekus, veicināt uzņēmumu atpazīstamību, piedāvāt studentiem prakses un pat sezonas darba iespējas. Mēs vēlamies sniegt savu ieguldījumu kvalitatīvas izglītības iegūšanā, jo praksē Agrolats Grupas sadarbības uzņēmumos studentiem būs iespēja savas teorētiskās zināšanas papildināt ar praktisko pieredzi un iemaņām,” sacīja Agrolats Holding valdes loceklis Mārtiņš Muižnieks.

Laipni lūdzam ikvienu, kas plāno apmeklēt Karjeras dienu Ķīpsalā, apmeklēt arī mūsu stendu! Uz tikšanos Ķīpsalā!
Ieeja pasākumā ir bez maksas, apmeklējuma biļeti iespējams iegūt šeit: https://www.aula.lv/pasakumi/karjeras-diena-2024-31

 

crossmenuchevron-down